Головна

Наш блог

Айко – надійний помічник у веденні бізнесу

Програма автоматизації Айко стане відмінним помічником для виконання рутинних завдань в ресторані, в службі доставки готових страв, на складі або в офісі. З iiko керівнику малого і середнього бізнесу вдасться оптимізувати витрати і вже найближчим часом отримати підвищення прибутків. Програмне забезпечення підходить для всіх видів індустрії HoReCa.

Що дає використання iiko в сфері громадського харчування

Бізнесменам налаштована автоматизація айко (iiko) допоможе налагодити управлінський і товарно-складський облік. За допомогою утиліти власник громадського харчування зможе отримати поточні звіти:

Результатом стане більш ефективне ведення бізнесу, адже програма заздалегідь повідомить про дрібних нюансах, а значить, дозволить прийняти усвідомлене ефективне рішення.

Додатково програмне забезпечення вирішить проблему крадіжок. Не таємниця, що більшість співробітників, навіть отримуючи хорошу зарплату, не можуть втриматися від спокуси прихопити з кухні трохи продуктів. Сучасна служба доставки їжі з Айко припинить нездорову тенденцію.

Програма управляє процесами приготування страв з урахуванням черговості та складності замовлення, відстежує дії співробітників і кількість що надійшли зі складу продуктів. Власник бізнесу в будь-який момент може дізнатися про стан замовлення, кількості витрачених на нього продуктів і пройшла через касу оплаті. Додатково програмне забезпечення нараховує зарплату службовцям.

Таке ведення справ дозволяє адекватно оцінювати робочі навички персоналу, проводити аудит і регулярно отримувати звітність по всіх операціях. В результаті співробітникам стане вигідніше працювати чесно, залучаючи нових клієнтів якістю обслуговування, ніж красти.

Які проблеми вирішує ПЗ Айко в сфері обслуговування

Найняти людину для обліку або довірити аналіз програмі – така дилема стоїть перед кожним, хто відкриває бізнес в сфері швидкого харчування. Стереотипи диктують, що краще взяти нового працівника, адже програма може «зависнути». Але одна людина не зможе одночасно контролювати дрібні і великі завдання, тому втрати будуть неминучі. Айко для середнього бізнесу – оптимальний варіант. Програмне забезпечення допоможе:

З iiko власник підприємства може оцінити всі нюанси ведення бізнесу і сформувати напрямок роботи, який збільшить продажі.

2020-11-19