Головна

Наш блог

iiko для кухні: зробіть вашого шеф-кухаря щасливим

Автоматизація управління бізнесом – це не новий тренд. Однак сучасні цифрові технології виводять можливості автоматизації на зовсім інший рівень. Програма iiko – це ідеальний приклад подібного випадку. Дане ПО успішно застосовується в ресторанному бізнесі з 2005 року, проте з кожним роком програма удосконалюється, додаючи в функціонал нові можливості.

На сьогоднішній день iiko здатна управляти кожним аспектом діяльності громадського харчування, в тому числі і управління кухнею. Програма пропонує відразу кілька модулів, які спростять життя вашим кухарям.

iikoSousChef – ідеальна зв’язок з залом

Інформування співробітників кухні про замовлення з головного залу – хаотичний і трудомісткий процес, який одним з перших напросився на автоматизацію. За допомогою спеціального екрану кухар буде моментально отримувати замовлення на екран замість стандартного сервіс-принтера.

При цьому підтримується система черговості замовлень, що дозволяє обслуговувати клієнтів у міру їх прибуття, а значить – значно скоротити середній час виконання замовлення.

Система приготування страви автоматично починає зворотний відлік, що дозволяє контролювати ефективність кухарів.

iikoShelfManager – контроль за залишками та термінами зберігання

Даний модуль є ідеальним рішенням для фастфудів, їдалень та інших закладів, які передбачають попереднє приготування страви перед замовленням. В такому випадку персонал кухні отримує можливість відстежувати кількість заготовок, що дозволяє ефективно і швидко обслуговувати клієнта при будь-якій кількості відвідувачів.

Якщо кількість заготовок критично зменшилася, програма автоматично сповістить працівників кухні про проблему. Також айко Україна автоматично відстежує термін придатності продуктів, що дозволяє пропонувати страви тільки високої якості.

Створення документів для складу в iikoKitchen

Програма управління кафе iiko дозволяє створювати складські документи прямо на кухні. Співробітник отримує можливість проконтролювати виконання кожного етапу замовлення, після чого сформувати документ шляхом 2-3 натискань на екран. І це без перевдягань і миття рук!

Функція дозволяє значно заощадити час бухгалтера. При цьому отримати до неї доступ зможе виключно персонал з відповідними правами.

Ефективна роботи кухні – це половина успіху будь-якого закладу. З iiko ви зможете розраховувати на максимальну ефективність кожного співробітника шляхом спрощення ряду другорядних процесів, які раніше займали багато часу.

2021-01-26