Головна

Наш блог

Iiko і фаст-фуд: як зробити ресторан з швидким обслуговуванням ефективним

Робота кожного співробітника в сучасному фаст-фуді повинна бути спрямована на одну-єдину мету – максимально швидке і якісне обслуговування клієнта. Адже клієнт для цього і прийшов до закладу. Сучасний ресторанний бізнес передбачає автоматизацію закладу за допомогою ПЗ ERP-класу (системи планування ресурсів).

Система автоматизації ресторану iiko відноситься саме до такої програми. Вона спрощує управлінські та виробничі процеси так, щоб зробити роботу кожного співробітника і власника бізнесу більш ефективною.

Обслуговування відвідувачів

Сучасні фаст-фуди крім звичайних кас використовують в головному залі термінали для формування замовлень. Це дозволяє значно скоротити черги навіть при повній зайнятості закладу в годину-пік.

На дисплеї покупця відображається не тільки склад замовлення, який він формує. Система автоматично пропонує клієнту вигідні пропозиції на основі того, що він додає в своє замовлення. Також відвідувач може модифікувати блюдо на свій розсуд.

Інтерфейс терміналу відрізняється ергономічністю. Групи страв структуровані по розділах для зручної навігації відвідувача.

Управління фінансами

Хмарний софт для ресторану iiko обробляє інформацію, що надходить в реальному часі. Також підтримується пряма інтеграція з 1С для формування відповідної звітності.

З iiko ви можете розраховувати на такі додаткові функції:

Склад і інвентаризація продуктів

Програма iiko; автоматично змінює обсяг продуктів на складі при пробитті кожного чека. Розумна технологічна карта страви враховує необхідну кількість всіх інгредієнтів, що значно спрощує процес інвентаризації продуктів. Також ПЗ пропонує такі функції:

З iiko будь-який заклад швидкого харчування отримає максимально ефективне управління ресурсів – від інвентаризації продуктів до економії часу ваших співробітників і відвідувачів.

2020-12-18