Головна

Наш блог

ПЗ iiko – керуйте мережею ресторанів за допомогою однієї програми

Організувати роботу мережі ресторанів – завдання не з легких. А управляти нею самостійно і контролювати всі процеси – і зовсім щось з розряду фантастики. Важливо стежити за кожним окремим закладом і вивчати якість обслуговування, продуктів і ведення звітностей.

iiko – це сучасний підхід до автоматизації управлінських процесів. Програма:

Для власників мережі ресторану контроль за всіма процесами важливо здійснювати на трьох рівнях:

Як управляти мережею ресторанів з одного офісу?

Централізоване управління і консолідація всіх звітів – запорука гармонійного розвитку бізнесу. Особливо, якщо заклади знаходяться в різних містах або областях. Чи не будете ж ви постійно їздити з місця на місце для контролю ситуації.

Хмарний софт для ресторану iiko дозволяє з центрального офісу контролювати діяльність кожного окремого ресторану, підтримувати єдиний концепт і політику бренду, реалізувати рекламні проекти і т.д.

Контроль продуктів на кухні ваших ресторанів з iiko

Виробничий процес повинен бути стандартним і однаковим для кожного закладу мережі. Опція iikoChain відповідає за консолідацію замовлень, перетворюючи список продуктів в єдиний замовлення.

Після цього програма iiko розподіляє всі інгредієнти по цехам, розраховує їх кількість і стежить за наявністю продуктів на кухні. Також iiko готує відвантаження замовлення, дозволяє створити всі облікові документи, формує маршрутний лист.

ПЗ iiko – ідеальне обслуговування кожного гостя

Незалежно від того, де знаходиться ресторан – в центрі столиці або на околиці маленького міста, відвідувачі можуть бути впевнені у високій якості обслуговування. Навіть найскладніша і розгалужена система контролюється додатком. Безпосередньо в програмі ви можете:

Система автоматизації ресторану – це інноваційний підхід до управління мережею ресторанів. Більше ніяких втрачених чеків, неточностей в роботі двох закладів однієї мережі і скарг від гостей. Контроль за вашим бізнесом тепер у ваших руках!

2020-12-18