Головна

Наш блог

iiko – грамотне управління ресторанним бізнесом в руках штучного інтелекту

iiko – нове слово в сфері crm-ресурсів, призначених полегшити, спростити, прискорити процеси управління і контролю діяльністю закладів громадського харчування. Інноваційна розробка вирішила одночасно проблеми з нестачею продукції на складі, несвоєчасною закупівлею, нестачею обслуговуючого персоналу і неуважного сервісу по відношенню до клієнта.

Опціонал айко не має обмежень

Айко для ресторанів охопила процеси роботи кухні, бару, офіціантів, каси, пункту прийому замовлень і доставки їжі. Єдина база дозволила відслідковувати дії персоналу, керувати бюджетом, контролювати витрати. Технічна інновація зі штучним інтелектом дозволяє власникам, керівництву і головному адміністраторові удосконалити управління, підвищити ефективність діяльності і вийти на новий рівень доходів.
Незамінна система iiko для бухгалтера своєю здатністю натисканням однієї клавіші сформує точну бухгалтерську і фінансову звітність, зведені таблиці реальних показників діяльності. Від розрахунку робочого часу до виплати зарплати, від контролю видаткової частини до розподілу прибутку – всі операції займають мінімум часу.
Єдина база для мережі ресторанів ще недавно була мрією для головного бухгалтера. З iiko акумулювання всієї інформації відбувається в одному просторі, на одному моніторі, забезпечуючи високоточне ведення бухгалтерського аудиту та обліку.

З турботою про легке освоєння айко

Розробка унікальної програми нерозривно пов’язана з її впровадженням досвідченими фахівцями. Інтегрування програмного продукту в діяльність закладу громадського харчування відбувається в кілька етапів:

  1. Підбір відповідного модуля – для автоматизації роботи закладу пропонується кілька типових тарифних пакетів для однієї або декількох кас, для торгової точки з швидким обслуговуванням або мережі ресторанів зі столами і службою доставки.
  2. Створення хмарного простору для впровадження системи, хостинг сервера.
  3. Надання необхідного обладнання для реалізації всього функціоналу програмного забезпечення (термінали, ваги, фіскальні реєстратори).
  4. Навчання персоналу – курси по iiko за записом групи.
  5. Сервісний і технічний супровід цілодобово, невідкладна допомога call-центру, апгрейд програми.

Айко – це комплексне преміум-рішення, яке не залишить власника ресторану один-на-один з невідомим ПЗ.

2021-03-04