Головна

Наш блог

Успіх ресторанного бізнесу починається з покупки iiko

Нова система автоматизації закладів громадського харчування iiko готова удосконалювати діяльність і підвищувати доходи кафе, ресторанів, барів, піцерій і фаст-фудів. Унікальне комплексне рішення не залишить без уваги жодного співробітника і відвідувача.
Програмна інновація поєднала в собі фінансовий облік, бухгалтерський аудит, звітність, аналітику, склад і логістику. В єдину автоматизовану систему програмне забезпечення кафе перетворило окремі підрозділи: зал, склад, кухню, каси, доставку, співробітників. Використання софта дозволяє одночасно:

Для економіста, бухгалтера і керівника iiko звільняє більше часу на аналіз, статистику, маркетинг і розширення меж діяльності.

Сумісність iiko з сучасними обліковими софт ресторанної справи

Технічне рішення для закладів громадського харчування iiko не вимагає від співробітників великих витрат сил і часу на заповнення нової інформаційної платформи. Сумісність і здатність інтегруватися з існуючими базами даних (Access, 1:С, Presto, Fusion POS, Poster і інші) дозволяє:

Повноцінна автоматизація роботи закладів громадського харчування має на увазі не тільки цифровий формат роботи. Підключити в єдину систему можна будь-яке обладнання: каси, принтери чеків, сканери, банківські термінали, ваги, онлайн-програми для відправки звітів до податкової інспекції. Для здійснення контрольної функції софт передбачає інтеграцію відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації.

Устаткування для впровадження iiko

Залежно від розміру підприємства громадського харчування, кількості закладів, клієнтопотік, наявності кас залежить набір технічного оснащення і спосіб впровадження ПЗ. Для невеликого закладу рекомендується програмне забезпечення з розміщенням на хмарі. Якщо заклад масштабний, потрібна локальна установка системи з підключенням використовуваної техніки. Залежно від набору модулів, типу тарифу залежать iiko ціни. Вартість ПЗ зростає зі збільшенням опціоналу, функцій і можливостей продукту.

2021-03-15