Головна

Наш блог

Електронне меню з iiko – зручність для клієнтів і співробітників закладу

Електронне меню iiko підніме сервіс закладу громадського харчування на новий рівень. Меню по QR-коду позитивно оцінить кожен відвідувач, незалежно від віку. Ваша репутація моментально покращиться, що приверне ще більше клієнтів.

Що таке електронне меню?

Електронне меню – це цифрова версія класичного меню, яка буде з’являтися на гаджеті відвідувача при відвідуванні вашого закладу. Відвідувачу не доведеться завантажувати будь-які програми. Зручні цифрові QR-код, і меню відобразиться на екрані смартфона або планшета, незалежно від типу встановленого браузера.

Crm для служби доставки iiko відкриває різні можливості для складання меню. Система може обслуговувати як один заклад, так і цілу ресторанну мережу. При цьому позиції в меню будуть автоматично оновлюватися в усіх закладах при внесенні змін до настройки.

Переваги електронного меню з iiko

Автоматизація замовлення страв в ресторані – це вигідне доповнення до бізнесу. Відвідувач зможе ознайомитися з асортиментом страв і напоїв, не чекаючи офіціанта. Завдяки цьому не доведеться випробовувати його терпіння, що позитивно відіб’ється на першому думці про ваш заклад.

Подивившись меню, гість може замовити блюдо і відразу ж оплатити його онлайн. Офіціант отримає більше часу для консультування, що поліпшить атмосферу в закладі і сприяє просуванню продукції.

Впровадити цифрове меню дуже просто. У iiko можна інтегрувати вже наявне меню, або ж створити нове у відповідному розділі утиліти. Якщо у вас не вистачає часу або досвіду, фахівці компанії Retail Soft Consulting можуть скласти електронне меню замість вас.

Переваги електронного меню для гостей:

У свою чергу, власник закладу за допомогою електронного меню:

Співробітники компанії Retail Soft Consulting допоможуть впровадити інноваційну систему iiko в ваш бізнес і розширити її функціонал максимально! Звертайтеся!

2021-09-08