Головна

Наш блог

Iiko – автоматизація ресторанного бізнесу під ключ

Iiko – система для автоматизації ресторанного бізнесу будь-якого рівня. Утиліта підходить для різнопрофільних закладів: кафе, барів, ресторанів, служби доставки їжі, може контролювати роботу як однієї точки, так і цілої ресторанної мережі. З iiko ви значно спростите управлінські процеси, позбудетеся від необхідності наймати додатковий персонал, поліпшите якість послуг, що надаються, завдяки чому залучите нових клієнтів. Витрати на утиліту неодмінно окупляться в найкоротші терміни!

Що може iiko?

Iiko створена з використанням технологій штучного інтелекту. Функціонал програми багатогранний і постійно вдосконалюється. На даний момент iiko охоплює наступні сфери діяльності закладу громадського харчування:

Всього одна утиліта може повністю замінити живого адміністратора. Використовуючи її, ви мінімізуєте вплив людського фактора на діяльність закладу, завдяки чому уникаєте багатьох помилок і неточностей. Бізнес буде працювати як годинник, приносячи стабільний прибуток без нестач.

Які види обліку веде iiko?

Невід’ємною частиною управління закладом є ведення обліку. Програма для обліку в кафе, ресторанах і барах iiko може вести:

Зібрана інформація може зберігатися як на локальному сховищі, так і на хмарному. Отримати доступ до неї власник зможе з будь-якої точки планети на першу вимогу. Iiko запросто інтегрується з будь-якими бухгалтерськими програми, мессенджерами, системами, сайтами і додатками. Таким чином ви отримуєте єдину базу, яка працює безперебійно і дуже надійно.

Послуги Retail Soft Consulting – грамотний вибір

Замовляйте iiko від Retail Soft Consulting! Автоматизація обліку ресторану та інших виробничих процесів з iiko гарантовано виправдає очікування!
Retail Soft Consulting надає не тільки ПЗ, а й:

Вам залишиться тільки визначитися з пакетом функцій iiko, а все інше ми візьмемо на себе!

2021-07-22