Головна

Наш блог

Iiko для ресторану: переваги та вигоди високоінтелектуального ПЗ

Програма для ресторанів iiko – це ідеальне рішення для автоматизації та розвитку бізнесу. Впустіть високі технології штучного інтелекту в своє життя. З iiko вам не доведеться турбуватися про виконання обов’язків співробітниками, веденні звітності, контроль доходів і витрат. Програма зробить все за вас! Звертайтеся в компанію Retail Soft Consulting за інноваційною утилітою прямо зараз!

Iiko – ресторанний бізнес без головного болю

Iiko підходить для закладів громадського харчування різного рівня: ресторанів, барів, кафе і служб доставки. Програма може охопити як один заклад, так і цілу ресторанну мережу. Вона самостійно контролює:

Всі операції iiko вносить у вигляді звітів в єдину базу. Отримати повну звітність про своє підприємство ви зможете на першу вимогу з будь-якої точки планети. Iiko веде бухгалтерський, фінансовий, складський облік безпомилково і повністю автоматично. Імовірність впливу людського фактора виключена, а значить, в роботі системи не може бути збоїв і неточностей.

Впровадження iiko в ресторанний бізнес забезпечує:

Функціонал програми можна підлаштувати під персональні переваги власника. При необхідності iiko складе базу даних клієнтів ресторану і створить систему заохочення / знижок для підвищення лояльності цільової аудиторії. Ваш бізнес зміниться в кращу сторону, що спричинить безперервний потік нових відвідувачів.

Переваги iiko

Iiko вже використовують понад 60 тис. Закладів по всьому світу. Програму вибирають через:

Компанія Retail Soft Consulting є офіційним партнером iiko в Україні. Ми надаємо оригінальне ПЗ з ліцензіями, а також обладнання для реалізації всіх потужностей програми, навчальні курси по експлуатації утиліти і цілодобову технічну підтримку. З нами ви зможете швидко збільшити дохід від ресторану за рахунок підвищення якості послуг, що надаються.

2021-06-06