Головна

Наш блог

Iiko на хмарі: переваги хмарного сховища

При впровадженні iiko в підприємство ви можете вибирати зручний для себе формат використання інноваційної програми з установкою локально або в хмарі. У першому варіанті вам доведеться інвестувати додаткові кошти для придбання ліцензій та найму системного адміністратора. Вибираючи оренду iiko і хмара, ви зможете просто насолоджуватися функціоналом, а інші турботи ми візьмемо на себе.

Переваги хмарного сховища

Варіант оренди iiko з установкою в хмарному сховищі особливо вигідний для закладів, які працюють сезонно. Дані вашого закладу будуть зберігатися в системі протягом року. У разі відновлення роботи вам не доведеться нічого вводити і налаштовувати заново.

Переваги автоматизації для ресторанів в хмарі:

  1. Покращений функціонал і більше можливостей програми. Деякі можливості iiko за рахунок використання технологій штучного інтелекту вимагають більше обчислювальних потужностей. Щоб забезпечити утиліті достатню кількість потужностей, доведеться купувати повноцінні сервера. Набагато простіше і дешевше встановити iiko в хмарі.
  2. Не потрібно наймати системного адміністратора і програміста. Щоб користуватися орендованим ПО в хмарі, вам буде досить персонального ноутбука і кас в закладі. Ніяких витрат на потужні комп’ютери, модерацію, адміністрування і установку оновлень.
  3. Всі функції для закладів будь-якого рівня без обмежень. У хмарну версію iiko входить бонусно-депозитна система, управління службою доставки, модулі для управління кухнею і багато інших рішень, які в інших версіях доводилося купувати окремо.
  4. Можливість швидко і легко поміняти тариф. Зміна тарифу не зажадає специфічних навичок програмування і залучення третіх осіб. Процес здійснюється віддалено за лічені хвилини.

Retail Soft Consulting – найвигідніші пакети iiko і додаткові послуги для автоматизації ресторанного бізнесу

Якщо вас зацікавила система управління рестораном iiko, звертайтеся в компанію Retail Soft Consulting. У нас можна:

У компанії Retail Soft Consulting можна орендувати будь-яку версію iiko з установкою на хмарне сховище. Ми підлаштуватися iiko під ваші запити і побажання з мінімальними фінансовими витратами.

2021-06-02