Головна

Наш блог

Інтеграція iiko: ще більше функцій і максимум вигоди

Поліпшити продуктивність і підвищити функціонал iiko інтеграція допоможе безумовно. Програму для автоматизації ресторанного бізнесу можна підв’язати до величезної кількості додатків і вашого персонального сайту. Ми – компанія Retail Soft Consulting, з радістю реалізуємо ваші ідеї, щоб можливості програми iiko повністю відповідали вашим потребам! Звертайтеся!

З чим може працювати iiko?

Завдяки iiko API ви можете запросто підключити до к додаткові модулі, в тому числі розроблені персонально для вас. Iiko сумісна з:

Кількість сервісів, які можна підв’язати до iiko, постійно збільшується. Інтеграція здійснюється легко і швидко, для цього не потрібно мати специфічні навички програмування.

Що дає інтеграція?

Підв’язуючи до iiko сторонній софт, ви подвійно зменшуєте вплив людського фактора на роботу закладу. Отже, мінімізується ймовірність допущення помилок при обслуговуванні клієнтів. Завдяки якісному сервісу ваша репутація поліпшується, і разом з нею зростає дохід.
Інтеграція iiko зі сторонніми додатками також дозволяє:

Перераховані та інші можливості вам забезпечить наш спеціальний пакет – iikoCloudEnterprise. Він універсальний, підійде як для одного закладу, так і для цілої ресторанної мережі.

Переваги інтеграції iiko з іншими додатками

Комбінація iiko зі стороннім софтом дозволяє:

Автоматизація роботи ресторанів з iiko постане перед вами чимось складним і труднодосягаемимі. Звертайтеся в компанію Retail Soft Consulting! Для нас немає нездійсненних завдань!

2021-05-20