Головна

Наш блог

Установка iiko для автоматизації ресторанного бізнесу

Установка iiko – це перший крок на шляху до розвитку і просуванню ресторанного бізнесу. З інноваційної утилітою ваш заклад вийде на новий рівень. Якість послуг значно підвищиться, завдяки чому ви зможете залучити нових клієнтів, не докладаючи для цього особливих зусиль. Iiko оцінили у всьому світі. Тисячі закладів вже активно використовують програму. Приєднуйтесь і ви, щоб йти в ногу з часом!

Як замовити програму iiko?

Замовити оригінальну ліцензовану програму для автоматизації ресторанного бізнесу можна на сайті офіційного постачальника – компанії Retail Soft Consulting. Для цього зв’яжіться з нами в месенджерах, залиште замовлення на сайті або замовте зворотний дзвінок. Ми пропонуємо різні пакети iiko, що відрізняються функціоналом. Допоможемо підібрати набір функцій персонально для вашого закладу, щоб уникнути переплати за зайві опції.

Автоматизація кухні ресторану, складу і каси з iiko пройде легко, оперативно, безболісно. Компанія Retail Soft Consulting надає послуги під ключ. Вам потрібно тільки виявити бажання автоматизувати бізнес, все інше ми зробимо за вас.

Як відбувається установка iiko?

Процес установки утиліти полягає в наступному:

  1. Ви залишаєте заявку і визначаєтесь з тарифом.
  2. Ми проводимо інтеграцію системи та обладнання (при необхідності).
  3. Після установки ми проконсультуємо щодо експлуатації та налаштування ПО.

Також ми проводимо навчальні курси по використанню iiko. Завдяки цьому з програмою впорається навіть новачок без будь-яких навичок системного адміністрування.

Додаткові послуги компанії Retail Soft Consulting

Ми надаємо не тільки високотехнологічну систему автоматизації ресторанного бізнесу, а й:

Компанія Retail Soft Consulting – це:

З нашою допомогою система управління iiko запрацює повноцінно і не створить проблеми в подальшому.

2021-08-10