Головна

Наш блог

Бухгалтерський облік в iiko

Iiko для бухгалтера стане правою рукою. З цією програмою вести будь-які види обліку легко і комфортно. Програма багатофункціональна і охоплює всі сфери управлінської діяльності. Оцінити переваги iiko на власному досвіді вам допоможе компанія Retail Soft Consulting. Замовляйте краще ПЗ для автоматизації ресторанного бізнесу у нас!

Чим корисна програма iiko для бухгалтера?

Бухгалтерський облік в iiko зосереджений в розділі «План рахунків». Там відображається рух коштів торгового підприємства у вигляді стандартного бухгалтерського обліку. План рахунків є схему для реєстрації та групування складових виробничої діяльності:

У crm для громадського харчування iiko план рахунків ведеться відповідно до загальноприйнятих стандартів. Навіть у базовій версії утиліти вже налаштовані рахунки всіх основних типів, які зазвичай використовуються в ресторанному бізнесі. Це активи, зобов’язання, доходи, витрати, капітал.

Можливості програми iiko для бухгалтерії:

Файли, створені в програмі iiko, можна запросто вивантажити в 1С. Освоїти всі бухгалтерські функції утиліти допоможе спеціальний навчальний курс від компанії Retail Soft Consulting.

Як замовити і встановити iiko?

Щоб замовити інноваційну програму, зв’яжіться з представником компанії Retail Soft Consulting в месенджерах, або замовте зворотний дзвінок на сайті. Ми підберемо для вас оптимальний пакет функціоналу утиліти з урахуванням персональних переваг і побажань.

Після прийому замовлення ми проведемо інтеграцію системи та обладнання для її використання (при необхідності). Також наші фахівці проконсультують з усіх питань щодо експлуатації та налаштування ПЗ.

Вам не доведеться ні про що турбуватися. Компанія Retail Soft Consulting надає послуги під ключ, що включають в себе всі етапи інтеграції iiko в заклад громадського харчування. Звертаючись до нас, ви отримуєте комплексне рішення!

2021-08-25