Головна

Наш блог

Iiko – новий формат ведення ресторанного бізнесу

Управляти рестораном або цілою мережею закладів громадського харчування можливо з продуктом iiko Україна. Максимально проста, але ефективна платформа дозволить перенести всі процеси в одну мережу і контролювати їх зі свого комп’ютера. З iiko не знадобитися встановлювати додаткове програмне забезпечення і витрачати додаткові кошти.

Що пропонує iiko рестораторові?

Ефективне управління мережею ресторанів або одним закладом відбувається при перенесенні в одну систему всіх напрямків підприємства. Платформа iiko охоплює такі “елементи бізнесу”:

Переваги iiko в ресторанному бізнесі

Автоматизація для ресторану – новий виток у розвитку бізнесу. Впровадження нових функцій в управління, передача рутинних дій автоматиці і оптимізація всього виробництва дозволяє розширити можливості і полегшити керівництво навіть в масштабному бізнесі. Які переваги пропонує система iiko:

Щоб почати працювати з платформою, необхідно вибрати хмарне або локальне рішення і оплатити його. Чим більше можливостей пропонує обраний пакет, тим вище його вартість. Також можна вибрати окремі утиліти, поступово нарощуючи потенціал. Система iiko – готове рішення для тих власників ресторану, які прагнуть йти в ногу з часом!

2021-03-18